זכיתי בכם.

תאריך: 20-05-2024

זכיתי בכם.
אני חושב שאני לא אומר לכם מספיק תודה על השותפות שבנינו כאן. זו הזדמנות להגיד תודה וכל הכבוד לכל אחת ואחד מכם שפועלים להפוך את המדינה שלנו לטובה יותר. 
 
לפני כמה שעות ביקשתי מכם לחתום על מכתב ופרחים שאביא לאיברהים, נהג משאית שהותקף ע״י פורעים יהודים קיצוניים, כי חשבו שהוא מוביל סיוע הומניטרי לעזה. בתוך שעות בודדות, חתמו למעלה מ-12,000 אנשים. 
 
יצאתי לא מזמן מביה״ח בו הוא מאושפז, הבאתי לו את הפרחים והמכתב מאיתנו, ומסרתי לו את החיבוק שלנו. הצעתי לו גם סיוע משפטי וסיכמנו שנהיה בקשר במידת הצורך. התרגשתי לראות את ההתרגשות שלו. הוא לא ציפה למחווה כזו, וביקש למסור לכולם כאן תודה רבה.
 
בנוסף, שמחתי מאוד לפגוש רבים מכם הערב כאן בירושלים בהפגנה שלנו למען הנהגה ראויה יותר. ההפגנה הזו היא עוד צעד בהתעוררות הגדולה של המחנה שלנו. אני יודע שרבים כאן מתוסכלים ולא מצליחים לצאת לרחובות, או מתוסכלים ממי שלא יוצאים לרחובות. זה לא קל. אבל אנחנו נצליח. 
 
אחרי ששמעתי את הקול הזה שוב ושוב מכם, הכנתי סרטון קצר שיסייע לנו להוציא אנשים נוספים לרחובות. מוזמנים להפיץ לחברים >> 
https://bit.ly/4bOHzXv
 
זה מסע ארוך, אבל אחרי הנאומים של גלנט וגנץ ודברים נוספים שקורים מאחורי הקלעים, יש לנו סיבה להיות טיפה יותר אופטימיים. אנחנו נביא לבחירות השנה, ונחזיר את כולם הביתה. אין אופציה אחרת. בקרוב נפרסם את צעדי ההמשך במסע לישראל טובה יותר🇮🇱
 
עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה. תזכרו תמיד שייאוש זה לא תוכנית עבודה ואופטימיות זו עמדה פוליטית. 
 
להצטרפות לקבוצות הוואטסאפ השקטות שלי >> 
https://bit.ly/3J9muuK
 
תודה לכל אחת ואחד מכם, אוהב ומעריך מאוד, 
יאיא
אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי להציע לך חווית גלישה טובה יותר. על ידי גלישה באתר זה, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות.