יוזמות

בעשור האחרון הקמתי והובלתי לא מעט יוזמות חברתיות ביחד עם שותפים ושותפות מעולים.

הנה העיקריות שבהן:

לובי 99 – הלובי של הציבור

בשנת 2015 ייסדתי את לובי 99 הלובי הציבורי וניהלתי אותו במשך ארבע שנים.

דמוקרטTV – תקשורת עצמאית במימון המונים

בשנת 2020 ייסדתי וניהלתי את דמוקרטtv.

לאתר

יוזמות חברתיות
(רשימה חלקית)

שירות שווה לכולם מטה המילואימניקים והמילואימניקיות לשירות שווה

מטה המילואימניקים והמילואימניקיות לשירות שווה

המטה הוקם בעקבות אסון השבעה באוקטובר, ולאחר שממשלת ישראל החליטה לחוקק חוגי גיוס שמסכנים את המדינה ומכבידים את הנטל. למען ביטחון ישראל ולמען ערך השוויון, יצאנו למאבק ציבורי ומשפטי. נעשה כל שיידרש כדי להעביר חוק גיוס שווה לכולם.

חתימה על המתווה להצטרפות במעריב
גם אני עסק ליברלי - ממליצים על עסקים אמיצים שתומכים בדמוקרטיה הישראלית

התו הליברלי

התו הליברלי הוא יוזמה של מטה הצרכנות הליברלי שקם במאי האחרון על ידי יאיא פינק וקבוצת שותפים, לאור חרמות חוזרים ונשנים של תנועת ה-BDS הישראלית (ינון מגל, בן גביר וחבריהם) על עסקים שונים שהביעו תמיכה במאבק על הדמוקרטיה הישראלית. התו מאגד תחתיו מאות עסקים ליברלים, שמסייעים לנו במאבק החשוב על המדינה האהובה שלנו ועל החברה הישראלית.

בוחרים בחיים. תורמים עכשיו לשיקום הבית בקיבוץ בארי

תורמים לקיבוץ בארי

ביום שבת 7.10, שמחת תורה, ישראל קמה לחלום בלהות. חיות אדם טבחו במשפחות וקהילות שלמות בעוטף עזה וביצעו פשעים שהנפש לא יכולה להכיל והראש לא יכול לתפוס. קיבוץ בארי הושמד על יושביו. נרצחו אנשים רבים, עשרות הוחזקו כבני ערובה ורבים נחטפו לעזה. תושבי בארי, הגיבורות והגיבורים, היו שם במשך עשרות שנים בשביל כל עם ישראל, ועכשיו תורנו להיות שם בשבילם. מטרת הקרן, שגייסה 1,300,000₪ ועוד תרומות נוספות בסך 3.5 מיליון שקלים היא לבנות מחדש את קיבוץ בארי, לשקם את הקהילה ולתת מענה לכל צרכיהם הפיזיים והנפשיים של המשפחות שנפגעו. כיום, אין לקהילת בארי בית לחזור אליו – אנחנו פה בשבילם.

לעמוד התרומה
בונים עתיד לאביגיל עידן

בונים עתיד לאביגיל עידן

הסיפור של אביגיל בת ה-4 שנחטפה לעזה והוריה נרצחו, נכנס ללב של כולנו. בפרויקט גיוס ההמונים למענה ולמען משפחתה גייסנו מעל ל 1.4 מיליון ש״ח. יחד תמכנו במשפחה, וסייענו להם בצרכיהם המיידים ובבניית בית בטוח ואוהב.

לעמוד התרומה במעריב
תרומה לתושבי חווארה

תרומה לתושבי חווארה

בעקבות הפיגוע הנורא בו נרצחו האחים הלל ויגל יניב ז״ל, מאות נערי גבעות ביצעו פרעות בחווארה – רצחו, הכו, שרפו והחריבו. גם מתוך זעם עצום וכאב נורא, אסור לאבד צלם אנוש, אסור לתת יד לטרור היהודי. זאת לא היהדות שלנו. יצאנו בקמפיין מימון המונים למען המשפחות החפות מפשע שנפגעו בפוגרום חווארה, גייסנו מעל ל 1,700,000₪.

סיור סליחות

סיור סליחות

כבר שנים שהשמרנים מנכסים לעצמם את היהדות ומנסים לקחת עליה בעלות, אבל היא לא שייכת רק להם. מי שגר בתל אביב, בקיבוץ, או בבאר שבע הוא לא פחות יהודי ממי שגר בבני ברק או במאה שערים. השנה החלטנו לערוך סיור סליחות של אנשי המאבק על הדמוקרטיה כדי לקחת מחדש בעלות על היהדות שלנו. בסיור הסליחות שמענו הרצאה מפי הרב בני לאו, הסתובבנו בסמטאות העיר העתיקה ועמדנו, למעלה מ-500 אנשים, על האמת הפשוטה שדרכה של היהדות שלנו דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום.

הצטרפו אליי

ביחד יש לנו כוח לתקן.
הגיע הזמן של דור חדש לקחת אחריות, בואו.

    אני מאשר.ת דיוור ועדכונים מיאיא פינק

    הישארו מעודכנים ועקבו ברשתות

    הצטרפו אליי